Projekt konkursowy budynku jednorodzinnego na osiedlu Gliwice Ostropa

Nazwa projektu

Projekt domu z zewnętrznym basenem rekreacyjnym K1

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów
projekty konkursowe

Projekt domu jednorodzinnego K1 na osiedlu Gliwice Ostropa to zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami budynek, który oferuje swoim użytkownikom aż 230 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. W skład tego projektu wchodzi obszerna strefa dzienna, 3 pokoje, sypialnia, gabinet oraz garaż dwustanowiskowy. Dodatkowo, projekt został wyposażony w zewnętrzny basen rekreacyjny, który zapewnia użytkownikom wypoczynek i relaks na świeżym powietrzu.

Projekt K1 jest idealny dla osób, które poszukują domu zaprojektowanego zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi. Jego wyjątkowy design i zewnętrzny basen rekreacyjny zapewniają wyjątkowy komfort i wygodę.

Jeśli szukasz domu zaprojektowanego zgodnie z najwyższymi standardami i wyposażonego w zewnętrzny basen rekreacyjny, projekt K1 na osiedlu Gliwice Ostropa jest idealnym rozwiązaniem.

Pozostałe zdjęcia: Projekt konkursowy budynku jednorodzinnego na osiedlu Gliwice Ostropa Projekt nowoczesnego domu z akcentami z czerwonej cegły Koncepcja basenu rekreacyjnego przy nowoczesnym budynku jednorodzinnym Rzut parteru nowoczesnego budynku jednorodzinnego z basenem Poddasze nowoczesnego domu jednorodzinnego z dużym tarasem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty