Przebudowa budynku typu kostka w zabudowie szeregowej

Nazwa projektu

Modernizacja budynku mieszkalnego z lat 70 M26

Rodzaj projektu

projekty adaptacyjne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jeśli szukasz projektu, który pomoże Ci w modernizacji budynku mieszkalnego z lat 70, to znalazłeś idealny projekt! M26 to przebudowa budynku typu kostka w zabudowie szeregowej, który zyskał nowy wygląd dzięki gruntownej modernizacji. Projekt obejmuje przebudowę przegród zewnętrznych oraz elementów konstrukcyjnych wewnątrz obiektu.

Nasz projekt został zaprojektowany z myślą o zachowaniu oryginalnego wyglądu budynku, ale z nowoczesnymi rozwiązaniami, które zapewnią wygodę i komfort użytkowania. M26 daje możliwość zmiany wyglądu budynku, zachowując jego oryginalny charakter.

Nasz projekt to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą odnowić budynek mieszkalny z lat 70. M26 jest prosty w użyciu i może być łatwo dostosowany do Twoich potrzeb. Oferujemy szeroki wybór materiałów i rozwiązań, które pomogą Ci w modernizacji Twojego budynku.

Pozostałe zdjęcia:  Przebudowa budynku typu kostka w zabudowie szeregowej Przebudowa budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej Współczesna wersja domu typu kostka Modernizacja budynku szeregowego z dachem płaskim Modernizacja budynku w zabudowie szeregowej

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty