Budynek usługowy na działce ze spadkiem terenu

Nazwa projektu

Budynek biurowy z częścią magazynową na trudnej działce M16

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
obiekty usługowe

Zaprezentowany projekt budynku usługowego M16 został zaprojektowany na trudnej działce o dużym spadku terenu w stosunku do drogi dojazdowej. Inwestorzy podjęli odważne wyzwanie, aby zniwelować teren aż do poziomu drogi dojazdowej, tworząc plac manewrowy i parking dla samochodów. Budynek został zaprojektowany w kształcie litery L, gdzie cała kondygnacja przyziemia stanowi opór dla terenu, aby nienaruszyć warunków gruntowych na działkach sąsiednich.

Budynek składa się z dwóch części. Część biurowa zajmuje drugą kondygnację i trzecią kondygnację, w których znajdują się gabinety, sale konferencyjne, sale komputerowe i centrum usług. Część magazynowa znajduje się na parterze, gdzie znajdują się magazyny, pomieszczenia techniczne i warsztaty.

Projekt został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami, wykorzystując energooszczędne rozwiązania, aby zapewnić optymalne wykorzystanie energii w budynku. Wszystkie materiały i elementy wykończeniowe zostały starannie wybrane, aby zapewnić trwałość i wytrzymałość budynku.

Pozostałe zdjęcia: Budynek usługowy na działce ze spadkiem terenu Projekt budynku magazynowo-biurowego wpisanego w istniejący teren Wjazd do garażu w budynku usługowego na spadku terenu Elewacja budynku biurowego z dużymi oknami i dachem dwuspadowym Mały budynek biurowy z salą konferencyjną z bezpośrednich wyjściem na taras

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty