Dom jednorodzinny parterowy z dużym zadaszonym tarasem

Nazwa projektu

Dom parterowy z zadaszonym tarasem i osobnym garażem M24

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Zaprojektowaliśmy piękny dom parterowy z zadaszonym tarasem i osobnym garażem M24. Jego forma nawiązuje do tradycyjnej architektury, ale wykończenie elewacji jest w stylu nowoczesnym. Dom jest wyposażony w trzy sypialnie, duży salon, kuchnię, łazienkę i przestronny zadaszony taras, który stanowi idealne miejsce do relaksu. Dodatkowo, wygodny garaż M24 zapewnia bezpieczne miejsce do parkowania.

Dzięki wysokiej jakości materiałom wykończeniowym i starannemu wykonaniu, dom parterowy z zadaszonym tarasem i osobnym garażem M24 jest idealnym miejscem do mieszkania. Łączy w sobie styl tradycyjny z nowoczesnym, dzięki czemu z pewnością będzie się wyróżniał wśród innych budynków.

Jeśli szukasz podobnego projektu, to dom parterowy z zadaszonym tarasem i osobnym garażem M24 jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami w celu uzyskania więcej informacji!

Pozostałe zdjęcia: Dom jednorodzinny parterowy z dużym zadaszonym tarasem Nowoczesny dom z wolnostojącym garażem dwustanowiskowym Duży zadaszony taras ziemny przy domu jednorodzinnym Zadaszenie tarasu przy domu parterowym Wejście do parterowego domu jednorodzinnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty